Dámská tanga

Dámská tanga vypadají zepředu jako klasické kalhoty, mezi půlkami hýždí se pak zužují. Jsou sexy na každé ženě a ženy na celém světě tanga prostě milují. Jsou vhodná pod sukni či pod kalhoty a na zadečku nejsou vidět obrysy klasických kalhotek. Existuj&iacut...

Dámská tanga vypadají zepředu jako klasické kalhoty, mezi půlkami hýždí se pak zužují. Jsou sexy na každé ženě a ženy na celém světě tanga prostě milují. Jsou vhodná pod sukni či pod kalhoty a na zadečku nejsou vidět obrysy klasických kalhotek. Existují nejrůznější druhy dámských tang, mezi nejčastější patří klasická tanga, V-string, což jsou tanga jen na šňůrkách a na zadečku není klasický trojúhelník, ale jen šňůrka v pase a šňůrka, která vede mezi půlkami.

Více

Dámská tanga  V kategorii 61 položek.

Podkategorie

Brazilská tanga

Brazilská tanga jsou kompromisem mezi klasickými kalhotkami a dámskými tangami. Brazilská tanga neboli brazilky kombinují atraktivní vzhled a maximální komfort. Brazilky odkrývají právě tolik, aby vaše pozadí vyniklo, ale abyste se cítila pořád skvěle. Oblečte si proto tyto oblíbené brazilské kalhotky moderního střihu a užívejte si nečekaného komfortu i zaslouženého obdivu partnera a závistivých pohledů kamarádek. 

Klasická tanga

Dámská tanga jsou efektním spodním prádlem pro každou moderní ženu. Dámská tanga pro ženy nezakrývají zadek velkým množstvím tkaniny. V přední části je spojena úzkým pásem látky nebo gumou a vzadu šňůrkami mezi půlkami. Druhy dámský tang: klasická, V-string, brazilská.

položek na stránce
Out of stock
Dámská bílá tanga Standardní střih vpředu, vzadu do "T" 80% polyamid/20% elastan
583 Kč
0 Review(s)
Zobrazit 61 - 61 z 61 položek