Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám peníze!

Nákupní galerii DMXGIRL jsme zakládali, abyste si vybrali ze širokého sortimentu, různých druhů, materiálů a za cenu, která Vám bude vyhovovat. Věříme, že budete spokojeni s výběrem pánského spodního prádla a sportovního oblečení. Prádlo vybíráme v konzultaci s designéry a odborníky na módu.

Jsme tak zárukou Vaší spokojenosti s výrobky nabízenými na našich stránkách. Navíc nebudete-li spokojeni s kvalitou, vrátíme vám peníze do 3 týdnů!

             

                                 

Pokud máte dotazy týkající se Vaší objednávky nebo máte připomínky či návrhy, dejte nám, prosím, vědět na e-mailovou adresu: info@dmxgirl.cz nebo prostřednictvím Zákaznického centra: +420 604 664 661. Nevíte, zda Vám daná velikost bude? Neváhejte nám zavolat a my Vám poradíme. Jsme Vám k dispozici 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Může se stát, že některé zboží může být vzhledem ke zvýšenému zájmu vyprodáno. Pokud jste nenašli svoji velikost nebo barvu, dejte nám vědět a DMXGIRL jako jediný e-shop v České republice a na Slovensku Vám zboží objedná přímo namíru!

Martin Malý, jednatel DMX UNDERWEAR s.r.o.