Dodací podmínky platné od 1. 1. 2015

Internetový e-shop DMXGIRL uvádí aktuálnost a dostupnost každé položky u konktrétního výrobku.

Všechny výrobky zasíláme v balení, a to standardní cestou prostřednictvím České pošty (listovní zásilkou, balíkem do ruky či balíkem na poštu), přepravní společností DPD, osobním převzetím v Praze, expresním dodáním Messenger v pracovní dny a dále přes výdejní místa Uloženka.cz. Standardní doba doručení je 1 - 2 pracovní dny; závisí však na přepravní společnosti a jejích podmínkách.

Způsoby dopravy a doručení zásilek DMXGIRL:

  • Česká pošta
  • Přepravní společnost DPD
  • Messenger/Kurýr (jen v Praze a v pracovní dny)
  • Výdejní místa Úloženka.cz (13 míst po ČR)
  • Osobní vyzvednutí na adrese Rybná 14 (Zásilkovna - Víno & spol.) 110 00, Praha 1

Poštovné a manipulační poplatek v rámci České republiky je stanoven dle celkové hodnoty objednaného zboží, přičemž pro expresní zásilku je přes společnosti Messenger/Kurýr příplatek a je garantováno doručení v rámci téhož pracovního dne (platí jen v Praze a v pracovní dny). Možnost stanovit formu přepravy je v rámci internetového objednávacího formuláře. Zboží je možno vyzvednout i osobně, a to v ulici Rybná 14 (Víno & spol.) 110 00, Praha 1 od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Nově lze vyzvedávat zásilky i na 13 výdejních místech Uloženka.cz a Zásilkovna.cz. Objednávky uskutečněné do 15:00 hodin budou zpracovány a odeslány ještě týž den.

            

Standardní listovní psaní
Hodnota zboží Doručení 1-2 dny
1 - 1 500 Kč 125 Kč
1 501 Kč a více ZDARMA

                                                                                                                    

DPD Private Express Messenger po Praze Výdejní místa Ulozenka.cz
Hodnota zboží Doručení 1-3 dny Hodnota zboží Expres doručení tentýž den Hodnota zboží Doručení
1 - 1000 Kč 125 Kč 1 - 1000 Kč 450 Kč 1 - 1000 Kč 84,70 Kč
1 001 Kč a více 125 Kč 1 001 Kč a více 450 Kč 1 001 Kč a více 84,70 Kč

                      

U všech zásilek na Slovensko je poštovné a manipulační poplatek stanoven jednotnou sazbou 125 Kč za každou objednávku, a to při celkové maximální hodnotě objenaného zboží 2 000 Kč. Pokud hodnota zboží překročí hranici 2 001 Kč, poštovné a manipulační poplatek je zcela ZDARMA. Internetový e-shop DMXgear dodá zásilku i do dalších zemí světa, a to za jednotný poplatek 450 Kč. Dodání zboží může trvat od 5 dnů až po 3 týdny v závislosti na cílové destinaci a podmínkách přepravní společnosti.

                                                     

Balík na Slovensko Balík do zahraničí (Evropa, svět)
Hodnota zboží Doručení 1-3 dny Hodnota zboží Doručení 5-21 dnů
1 - 2000 Kč 125 Kč 1 - 5 000 Kč 450 Kč
2 001 Kč a více ZDARMA 5 001 Kč a více ZDARMA

          
DMXGIRL nenese žádnou zodpovědnost za případné placení jakýchkoli dodatečných poplatků spojených se zásilkou zaslanou do konkrétní země. Každý zákazník je tak zodpovědný za zaplacení jakékoli daně, dávky nebo celních poplatků. Před samotným objednáním zboží si zjistěte u své pošty nebo státního orgánu, jaké jsou platné právní normy pro Vaši zemi.

Občas se může stát, je je produkt žádanejší, než jsme předpokládali a zásoby na našem skladě jsou dočasně vyprodané. Pokud se tak stane, je to vždy uvedeno u konkrétního produktu a označeno označením „Není na skladě“. Dojde-li k tomu ve chvíli, kdy jste již zboží objednali a případně i zaplatili za něj, budeme Vás okamžitě informovat e-mailem s předpokládaným datem odeslání. Pokud si tedy objednáte více položek a jen některá z nich nebude na skladě, obdržíte zásilku se zbožím, které na skladě je a dodatečně Vám zašleme zboží, které zrovna chybělo. Doprava za opožděně dodanou zásilku Vám nebude účtována. To jde na vrub DMXGIRL .

Pokud máte jakékoli dotazy k dodacím podmínkám, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám k dispozici v Zákaznickém centru 604 664 661 nebo na info@dmxgirl.cz.

Martin Malý, jednatel DMX UNDERWEAR s.r.o.