DMXGIRL: originál je jen jeden

DMXGIRL nabízí nepřeberné množství luxusního prádla za ceny, které jsou dostupné pro každého! Navíc nabízíme oproti konkurenci řadu výhod, mezi které patří:

1. Oceněno nezávislým časopisem dTest

Nezávislý časopis dTest prověřil největší nákupní galerii s luxusním pánským spodním prádlem, DMXGEAR, a udělil jí tři hvězdičky, tedy nejvyšší počet za obchodní podmínky, které jsou v maximálním souladu s právy spotřebitele. DMXGEAR se rovněž dobrovolně přihlásil k řešení všech reklamací na veřejném portále ww.vasestiznosti.cz.

2. Ověřeno zákazníky HEUREKA pro obchod s luxusním pánským spodním prádlem DMXgear.cz

Každý zákazník si může být jist, že nakupuje u prověřeného e-shopu, který musí splňovat přísné podmínky a je tak zárukou kvalitního zboží a poskytovaných služeb.

3. Jedinečný věrnostní systém

Nákupem na DMXGIRL jen vyděláte. Nejen, že můžete využívat slevy, které nabízíme, ale za každý nákup Vám vrátíme peníze zpět. Za každých utracených 200 Kč Vám na Váš účet připíšeme 1 bod = 10 Kč, které můžete použít na svůj další nákup jako slevu nebo body sbírat a pak je vyměnit za dopravu či zboží zdarma.

4. Ke každému nákupu dárek

Každý zákazník od nás dostane ke každému nákupu dárek. Jako jediný e-shop s pánským spodním prádlem dáváme zdarma ke každé objednávce dárek.

5. Nad 1.500 Kč doprava zdarma

Jako jediný e-shop s dámským spodním prádlem nabízíme dopravu zdarma Českou poštou, pokud objednávka překročí 1.500 Kč.

6. Osobní odběr v Praze

Pokud nechcete zbytečně platit dopravu a poštovné, nabízíme Vám možnost si zásilku zdarma vyzvednout v Zásilkovně (Víno & spol.) Rybná 14, 110 00 Praha.

7. Garance vrácení peněz do 5 týdnů 

Všem našim zákazníkům umožňujem vrátit zboží z jakéhokoli důvodu, a to do 3 týdnů od zakoupení a vrácení peněz. Podle zákona je nárok na 2 týdny a DMXGIRL nabízí vrácení peněz o další 3 týdny navíc.

8. Sphere Card s 15% slevou

Stačí nakoupit jednorázově nad 2.000 Kč nebo mít u nás utraceno přes 4.000 Kč a získáš automaticky slevovou kartu Sphere Card. Pak už u nás budeš vždy nakupovat jen s 15% slevou a navíc dostaneš slevy u dalších 10 000 obchodníků v ČR a na Slovensku.

9. 100% originální výrobek

Náš e-shop jsme zakládali s hlavním cílem, poskytovat kvalitní zboží od výrobců. Na všechny značky máme certifikaci o původu zboží. Navíc všechny produkty jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, které se na světě nacházejí. Jedná se tak o 100% kvalitní výrobek.

10. Nakupování v noci

Náš e-shop Vám nabízí jako jediný na českém a slovenském trhu nakupování v noci za neuvěřitelné ceny, snížené ceny.

11. Soutěže o hodnotné ceny

Pravidelně pořádáme na sociálních sítích soutěže o hodnotné ceny, vouchery, prádlo a elektroniku. Nabízíme nejrůznější slevové akce nebo balíčky za zvýdněné ceny.

12. Od roku 2015 si šijeme vlastní kolekci DMXGEAR 

DMXGEAR už není jen klasickým distributorem značek, ale vytváříme a vyrábíme si vlastní kolekci, kterou šijí české šičky z českých materiálů a dalších komponentů.