DMXGIRL v médiích

DMXGIRL pravidelně vydává tiskové zprávy, ve kterých zveřejňuje své průzkumy trhu, tedy toho, co se právě děje v dámském spodním prádle, jaké novinky na trh přicházejí či jaký je trend v České republice. Zde naleznete archiv mediálních výstupů DMXGIRL.

_________________________________________________________________

Ženy budou mužům kupovat růžové prádlo, blíží se Valentýn

13. 2.2014 Den zamilovaných se vžil do českých kalendářů a Češi berou Den svatého Valentýna už jako zažitý svátek. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tématikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky, nejčastěji v červené a růžové barvě. To platí i o pánském spodním prádle, které se muži nebojí nosit. Přední pozici drží růžové boxerky.

 

„Ty doby, kdy si muži nechtěli oblékat do růžového prádla, jsou ty tam. Dneska jsou Češi svolnější nosit barevné spodní prádlo a i růžová mezi ně patří,” říká Martin Malý, majitel a zakladatel největší nákupní galerie s luxusním pánským prádlem DMXgear.cz.

 

Nejnovější trendy totiž hovoří o tom, že růžová je moderní barva, a proto se ženy nebojí svým mužům kupovat spodní prádlo růžové barvy, a je jedno, jestli jde o světlý odstín růžové nebo zda je to tmavě růžová, která připomíná barvu jednoho z operátorů. „A protějšky mohou pro muže nakoupit skutečně cokoli, od pánských upnutých boxerek, slipů, přes jockstrapy, ale i pánská tanga,“ dodává Martin Malý. Nejčastěji prodávaným zbožím jsou však boxerky, které drží prim v nákupním košíku nákupní galerie DMXgear.cz.

 

Den svatého Valentýna je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce. Legenda také říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Claudius II., vládce Říma, zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14. února. Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek, který je nyní 14. února slaven.

Zdroj: Wikipedie

_________________________________________________________________

VÍTE, JAKÉ SPODNÍ PRÁDLO NOSÍ ČEŠTÍ MUŽI NEJRADĚJI? PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDKY BLESKOVÉHO PRŮZKUMU!

Online lifestylový magazín www.facestar.cz, leden 2015

Odkaz na celý článek ZDE: http://www.facestar.cz/fashion/vite-jake-spodni-pradlo-nosi-cesti-muzi-nejradeji-podivejte-se-na-vysledky-bleskoveho-pruzkumu/