DMXGIRL: Obleč se do nečeho pořádného!

Jsme DMXGIRL, nákupní galerie s luxusním dámským spodním prádlem. Dovážíme originální dámské prádlo od světoznámých zahraničních výrobců, v nabídce jsou i zástupci českých značek. Mezi nejznámější patří Calvin Klein, mexická značka Joe Snyder a známá značka Gorteks.

V nabídce DMXGIRL naleznete dámské kalhotky, dámská tanga, brazilská tanga, panty, bezešvé prádlo, bikiny a krajkované prádlo. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

DMXGIRL: my víme, co dělá ženu ženou

Cílem DMXGIRL je nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, které si potrpí na kvalitě, materiálech a neotřelém stylu. A navíc za ceny přijatelné pro každou. Hlavním sloganem našeho e-shopu je OBLEČ SE DO NĚČEHO POŘÁDNÉHO!, což odpovídá dlouhodobé strategii e-shopu. Tou je poskytovat vysoce kvalitní dámské spodní prádlo, dostupné široké veřejnosti s cílem být zákazníkovou první volbou při výběru dámského prádla. Garantujeme, že u nás nakoupíte prádlo za ceny garantované výrobcem, tzn. že u nás zaplatíte takovou cenu, za jakou byste si zboží koupili v zahraničí.

Vše začalo pánským spodním prádlem DMXGEAR v roce 2011

DMXGIRL: zasloužíš si víc

O DMXGIRL se pravidelně píše v souvislosti s novými trendy v dámském spodním prádle. Přinášíme průzkumy, které jsou přebírány médii. DMXgirl citují rovněž pravidelně lifestylová média, časopisy.

Podporujeme potřebné a nadějné

Sámer Issa

Novou tváří našeho sesterského obchodu DMXGEAR se od jara 2016 stal jeden z finalistů pěvecké soutěže Česko hledá superstar Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo," říká samotný Sámer.

 

Renato Salerno

DMXGIRL podpořil v létě 2016 vznik videoklipu modela, redaktora a zpěváka Renata Salerna. 

 

Dobrý anděl

Od září 2015 DMXGIRL podporuje jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl (www.dobryandel.cz) je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jeho zakladatelů a dalších filantropů.

MacMan

DMXGEAR podporoval mladého zpěváka - MacMana (http://www.macmanmusic.cz) - který na konci září 2015 vydal svoje album VI DI NY s videoklipem MOJE, které najdete na jeho Youtube kanálu (https://www.youtube.com/watch?v=WvmvoSd-SEs)

DMXGIRL Newsletter

Chcete od nás dostávat do e-mailu novinky o novém prádle? Chcete vědět, jaké přišly nové kalhotky, tanga, brazilky nebo panty? Zaregistrujte se a pošli nám svůj e-mail a DMXGIRL Vám bude pravidelně zasílat DMXGIRL Newsletter, kde se dozvíte vše podstatné.

Teď už vám neunikne nic podstatného!