DMXGIRL: prádlo, které chcete, výsledek, který potřebujete

To, co nosíte za prádlo, je stejně důležité jako všechny ostatní části Vašeho šatníku. Spodní prádlo je přitom nejvíce funkčním oblečením, které v ten daný den máte na sobě. Je proto důležité nosit kvalitní prádlo. Vybrat si nyní můžete z široké nabídky e-shopu DMXgirl, kde najdete luxusní a značkové spodní prádlo. V nabídce nechybí klasické kalhotky, dámské panty, bikiny, dámská tanga, brazilská tanga či krajkované prádlo.

Nejen to, jaký druh prádla nosíte, ale i barevné provedení o Vás často vypovídá.

Růžová

Růžová je podle některých úzce spojena s jemností a ženskostí. A ženy mají růžovou opravdu rády. Růžovou lze zdůraznit vaší osobnost. Růžová je skvělá barva pro všechny ženy a podtrhne ještě vaše jemné rysy. Barvy, jako je levandulová a další pastelové odstíny, podtrhují kvalitu.

Modrá

Modrá je pravděpodobně nejméně konkrétní barvou. Je to barva nebe a oceánu a nevíce přítomná barva na Zemi. Modrá může být vnímána jako konstantní a stabilní barva v našem životě. Modrá může být také uklidňující barvou a bylo prokázáno, že pomáhá tělu produkovat chemické látky, které podporují klid v našem těle. Modrá nemusí být tak uklidňující, zejména ve světlejších odstínech. Modrá na spodním prádle působí sympaticky a přátelsky. Určitě nepůsobí sexy. Další skvělá věc o modré je rozmanitost v odstínu a stínů.

Červená

Červená je povzbuzující. To zvyšuje nadšení a povzbuzuje činnost a důvěru a sexualitu. Je to také barva lásky, vášně, touhy, chtíče a romantiky. Červené spodní prádlo je často vyhrazeno pro speciální příležitosti nebo romantickou schůzku. Tato barva je také skvělá pro dny, kdy budete potřebovat trochu více důvěry nebo motivaci.

Bílá

Barva bílá jasně uvádí čistotu a neutralitu. Pomáhá duševní jasnosti a dodává jasný světelný lesk. Pokud jde o spodní prádlo, bílá je jasným vítězem v souvislosti s popularitou a objemu výroby. Bílá je často barva volbou pro ženy, kteří se starají o své spodní prádlo. Přesto jas bílé barvy může poskytnout největší kontrast k ženám s tmavší pletí a může být i pokud máte na sobě oblečení tmavé barvy, když může být spodní prádlo vidět.

Černá
Černá je autoritativní a silná barva. Černá může vyvolat silné emoce. Je to tajemná a silná barva a je sexy ve spojení s červenou. Černou lze kombinovat i s jakoukoliv jinou barvou.

Stříbrná

Stříbrná ukazuje, že je to skvělá volba ve spodním prádle. Stříbrná, stejně jako ostatní metalické odstíny, zvýrazňuje kontrasty ve těle. To znamená, že je to barva, kterou si můžete pochválit své tělo. Stříbrná barva poukazuje na přirození i na tvarovaný zadek. Stříbrná nemusí být nejlepší barva pro každodenní spodního prádla, ale pro lidi, kteří hledají moment překvapení, pozornosti a vyniknutí. 


Přírodní/ natural barva

Nejlepší vlastností o přírodních tónech je to, že na první pohled nebo z dálky se jeví, jako byste na sobě nic neměla a byla nahá. A nahý vzhled je přece dobrý vzhled. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že bílá není nejlepší barvu pod bílé nebo světlé oblečení, přírodní barvy jsou mnohem lepší. Přírodní barva symbolizuje stabilitu, spolehlivost a přístupnost a zdůrazňuje v osobě přírodní tóny.

Fialová

Fialová byla dlouho spojována s královskou hodností a bohatstvím, protože fialové barvy bylo těžké najít. Fialová má stále ten královský vzhled. Fialové prádlo z vás udělá opravdovou královnu. Fialová má také mystickou nebo magickou stranu. Fialová je skvělá barva pro výstřední a kreativní lidi.

Žlutá

Žlutá je barva, která vydává jas, osvícení a štěstí. Žlutá má jiskru optimismu, tvůrčí myšlenky a energii. Podporuje komunikaci a stimuluje nervový systém a duševní schopnosti.

Zelená

Zelená je jedna z nejrozšířenějších barev v přírodě a je to skvělá barva ve spodním prádle, protože jsme tak zvyklí na to všechno kolem nás. Kvůli tomu, že má velmi uklidňující efekt. Zelená je považována za barvu klidu. Pokud jde o dámské spodní prádlo, zelená může dát člověku pocit, že je odvážná a divoká.