DMXGIRL: protějšek tě ocení, protože krása je mocná

Víte, co nosit za prádlo, dámy? To, co nosíte za prádlo, je totiž stejně důležité jako všechny ostatní části Vašeho šatníku. Spodní prádlo je přitom nejvíce funkčním oblečením, které v ten daný den máte na sobě. Je proto důležité nosit kvalitní prádlo. Vybrat si nyní můžete z široké nabídky e-shopu DMXgirl. Najdete zde vhodné oblečení pro každodenní nošení, zvláštní příležitosti, sportovní aktivity či jiné použití.

Dámské kalhotky

DMXgirl nabízí nejrůznější druhy dámských kalhotek. Kalhotky jsou druhem spodního prádla, které v současné době zažívá svůj boom. Jsou nejoblíbenějším prádlem žen, a to jak pro každodenní nošení, tak pro sportovní a volnočasové aktivity. Jsou vyhledávané zejména kvůli pohodlí. Druhy kalhotek: kalhotky klasické, kalhotky s nohavičkou neboli boyleg či dámské panty a bikiny.

Dámská tanga

Dámská tanga vypadají zepředu jako klasické kalhoty, mezi půlkami hýždí se pak zužují. Jsou sexy na každé ženě a ženy na celém světě tanga prostě milují. Jsou vhodná pod sukni či pod kalhoty a na zadečku nejsou vidět obrysy klasických kalhotek. Existují nejrůznější druhy dámských tang, mezi nejčastější patří klasická tanga, V-string, což jsou tanga jen na šňůrkách a na zadečku není klasický trojúhelník, ale jen šňůrka v pase a šňůrka, která vede mezi půlkami.

Bezešvé prádlo

Bezešvé kalhotky patří mezi nejpohodlnější druh spodního prádla. Poskytnou Vám maximální pocit pohodlí. Jsou vyráběné z kvalitních elastických materiálů a díky tomu velmi dobře padnou a nevytahují se. Bezešvé kalhotky jsou doporučované jak pro běžné nošení, tak i do společnosti - i pod přiléhavé šaty. Díky tomu, že nemají švy, nejsou vidět obrysy prádla přes přiléhavé šaty či kalhoty či sukně. V těchto kalhotkách se budete cítit skvěle po celý den.

Dámské boxerky neboli panty

Po vzoru pánských boxerek se i v módě dámského prádla objevují tzv. dámské panty neboli boyleg. Prostě a jednoduše dámské boxerky s nohavičkou. 

Bikiny

DMXgirl nabízí rovněž i bikiny, které jsou vhodné do bokových kalhot či na sportování. Mají velmi nízký pas v pase je většinou široká či úzká guma a nebrání žádnému pohybu, který potřebujete zrovna vykonávat.